WordPress 4.7 “Vaughan” Yayınlandı!

WordPress “Vaughan” adını verdiği 4.7 sürümü yayınladı. Bu güncelleme bazı yenilikleri ve var olan özellikleri geliştirmeyi de beraberinde getiriyor.

Gelen ve geliştirilmiş özellikler;

  • Twenty Seventeen teması farklı özellikler ile kurumsal firmalarında kullanabileceği yeni bir uyumluluğa bürünecek. Ayrıca temayı kişisel olarak düzenleyebileceksiniz.  WordPress, 2017’de Twenty Seventeen ile kullanıcıları memnun etmek için yeni adımlar atıyor.Video Başlıkları videoları ön plana çıkartmak için en iyi yöntemdir. WordPress yeni temayla birlikte bu özelliği de ön plana çıkartacak. Bu sayede videolarınız daha çok dikkat çekecek.

    Tek Tıkla Site Hazır; Tema bulma ve yükleme işlemlerinin yanı sıra düzenlemekte daha kolay olacak. 4.7’nin sunduğu işlevsellik ile siteyi yayına hazırlamak eskisinden daha kolay…

    CSS Değişikliklerini ön izleme yaparak gerçekleştireceksiniz.

    Admin Panelde Kullanıcı Dili; Siteniz tek bir dilde yayın yapsa bile kullanıcılar panelde tercih ettikleri dil ile gezinti yapabilecek.

    PDF Ön İzleme Yüklediğiniz PDF dosyaları küçük resim oluşturacak ve diğer dosyalar ile farkı kolay anlaşılacak.

İlerleyen günlerde bu liste dolabilir. Şimdilik hoşçalın. WordPressle kalın 😀

WordPress 4.7 “Vaughan” Yayınlandı!” için 2 yorum

  1. WordPress gibi bir sistemin bunca yıl yapması gereken birşeydi.Tema kullanımını yeni kullanıcılarada basit hale getirmesi gerekti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir