WhatsApp Grup Sohbeti Nasıl Silinir?

Whatsapp grup sohbetlerinden bunaldım kurtulmak istiyorum. Ama WhatsApp’ta grup silme işlemini nasıl yapacağımı bilmiyorum diyorsanız. Tebrikler doğru konudasınız 😀 Öncelikle grup ekranını tek dokunuşla silemiyoruz bunu bilmenizi isterim. Bu işlemi yapmadan önceden gruptan çıkmalısınız. X kişisi gruptan ayrıldı diye bağlı olduğunuz gruba bildirim gideceğini unutmayın 😀 Neyse konumuza dönecek olursak, aşağıdaki adımları takip ederseniz sorunsuz bir şekilde Whatsapp gruplarını silebilirsiniz. Bu kadar konuşma yeter sadede gel dediğinizi duyar gibiyim.

Whatsapp’ta grup nasıl silinir ?

Gruptan ayrılmak istemiyorum ama konuşmaları silmek istiyorum diyorsanız Sohbeti temizle seçeneğini kullanarak tüm konuşmaları silebilirsiniz. Eğer WhatsApp grubunu tamamen silmek istiyorsanız aşağıdaki işlemleri uygulamalısınız.

Sileceğiniz WhatsApp Grup ekranına basılı tutun ve sağ üst köşede yer alan, Gruptan çık seçeneğine dokunun.

Gruptan çıkışınızı onaylamak için “** grubundan çık ? ” uyarı ekranında Çık seçeneğini tekrar işaretleyin.

Grup ekranında “Ayrıldınız” uyarını göreceksiniz. Gruba tekrar basılı tutarak ekranın üstünde bulunan Çöp kutusu simgesine dokunarak grubu silebilirsiniz.

**Grup ekranını sildikten sonra tekrar geri alma şansını yoktur. Gruba tekrar giriş yapmak için Grup yöneticiniz tarafından tekrar alınmanız gerekmektedir.

WhatsApp Grup Sohbeti Nasıl Silinir?” için 3 yorum

  1. online oyun oynarken bile herkes mesaj atıyo wp grubu kuralım diye bide kimseye çaktırmadan gruptan çıkma olayı olsa tam olur 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir