Whaff ile Android Telefondan Para Kazanma!

Whaff yabancı bir uygulamadır . Önemli derecede  Türk kullanıcıya sahiptir. Whaff ile uygulama indirip para kazanıyorsunuz. Ayrıca bu uygulamada oyun indiriyorsunuz ve indirdiğiniz her oyun için whaff size görev veriyor . Bu görevlerde 5 dakika oyna , oyuna gir, oyunda arkadaş ekle vb görevler var . Bu görevler karşılığında sizlere cuzi miktarda para veriyor.

Whaff Hakkında
Uygulamanın İnternet Sitesi : http://whaff.com/

Uygulamanın Facebook Adresi : https://www.facebook.com/Whaff

1 ila 5 milyon arası google play indirmesine sahiptir.

Whaff ile Para Kazanma
Cep telefonunuzdan para kazanmak istiyorsanız bu uygulamayı şiddetle tavsiye ediyorum . Normal olarak 0$ ile başlıyorsunuz ama benim size vereceğimiz invite kod ile belirli bir miktarda ve bonuslu bir şekilde başlayacaksınız.Bunun nedeni ise özel ref koduna sahip olmamdır . Sizlerle bunu paylaşarak daha fazla para kazanmanızı ve hızlı para kazanmanızı istiyorum.

Uygulamayı direkt olarak şu adresten veya telefonunuzdan play store aracılığı ile indirebilirsiniz. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.whaff.whaff&hl=tr

Whaff Nasıl Kullanılır ?
Uygulamayı indiriyorsunuz. Daha sonra uygulamayı açıp sağ üstten Login yazan yere tıklıyorsunuz. Karşınıza facebook ile bağlanma penceresi geliyor gerekli işlemleri yaparak üye oluyorsunuz. Hemen ardından ufak bir pencerede sizden invite kodu girmenizi istiyor işte tam orada benim size vereceğim kod devreye giriyor . (Kod konunun en altındadır.) Kodu girdikten sonra direkt olarak belirli bir ücret geliyor hesabınıza ve bundan sonra indireceğiniz her oyunda daha fazla para geliyor .

Whaff’taki Parayı Nasıl Çekerim ?
Whaffta 10 dolar yaptıktan sonra size farklı platformlarda para alma imkanı sağlıyor. İşte sırasıyla ;

1-Xbox Live ‘da hediye kartı

2-PlaystationStore’da hediye kartı

3-Amazonda hediye kartı

4-Google Play’de hediye kartı

5-Steam’de hediye kartı

6-Facebook’da hediye kartı

7-iTunnes’De hediye kartı

8-Paypal (ufak bir kesinti ile direk parayı gönderiyorlar)

INVITE CODE : CJ33897

Whaff ile Android Telefondan Para Kazanma!” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir