Twitter Yeni Bildirim Özellikleri Test Ediliyor!

Twitter yeni bildirim özellikleriyle karşımıza çıkıyor.

Yeni bildirimlerin ve en popüler tweetlerin yer alacağı Bildirim sekmesi henüz test aşamasında.. Bu yeni özellik sayesinde kullanıcı tweetin analitik verileriyle ilgili tweetin etkileşim sayısına, gösterim sayısına doğrudan ulaşılabilecek. Başlangıçta bu özelliği ilk olarak Twitter’ın onaylı (Twitter Verified) kullanıcılarına sunulacak.

tweet-bottom

Bir önemli özellikte Mention kısmına geliyor. Sizi mentionlayan onaylı kullanıcılar, yüksek takipçili hesaplar ve sürekli iletişimde olduğunuz başka bir Twitter hesabını daha da ön plana çıkartan bu özellik ile “Mention’u görmedim” sözü tarihe karışacak.

mention-notification

Üçüncü bildirim özelliği olan “Top Follow” ile, sizi takip eden tanınmış Twitter kullanıcılarını bildirecek.

Follow-notification

Twitter Yeni Bildirim Özellikleri Test Ediliyor!” için 9 yorum

  1. Twitter sürekli olarak kendini yeniliyor ama eskisi gibi artık bir üne sahip değil diye düşünüyorum. Instagram çıktıktan sonra biraz ününü yitirdi.

  2. Eski twitter’ı özlüyorum ya. Giderek hantallaştırıyorlar. Hayır zaten sadeliği cezbediyordu. Şimdi facebook özentiliği yapıyor.

  3. Twitter çok iyi şekilde facebook düşüşünden faydalanıyor. Ki periscope aldı başını gitti. Bence artık onunla alakalıda bir kategori oluşturun 🙂

  4. Facebook yeni motion lardan sonra Twitter boş dururmu. 🙂 Hemen başladı yeni özellikler cıkarmaya.Bunu duyan İNSTAGRAM da beni bekleyin der 😀 Eğlenceli bir makale oldu saol.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir