Twitter İletişim Adresleri!

Kullanıcıların sosyal medya servisleriyle iletişime geçmesi en önemli sorunlarından biridir. Kullandığınız hesap hakkında yaşadığınız sorunlar, hesabınızın başkasının eline geçtiği zaman, adınıza sahte hesaplar açıldığı zaman, hesap doğrulamaları ve hesap ayarları gibi sebepler ile yetkililere ulaşmanız gerekebilir. Bu gibi durumlarda doğru kişilere ulaşmak ve sorununuzu doğru anlatabilmek oldukça önemlidir. Birçok sosyal medya platformu sadece iletişim formu kullanıyor. Twitter hesaplarınızda yaşadığınız sorunları çözebilmeniz için Twitter iletişim adreslerini sizlerle paylaşacağım. Öncelikle doğru kanal ile iletişime geçmeniz için sorununuzu tespit etmelisiniz. Aksi taktirde geri bildirim alamazsınız. Her gün binlerce bildirim alan bu platformda, sorunlarınıza cevap almak istiyorsanız , bilgilerinizi doğru bir şekilde yetkililere iletmelisiniz. Öncelikle hesap sorunlarınız için kullanacağınız iletişim formları paylaşalım.

Twitter iletişim adresleri

1. Giriş sorunları, devre dışı bırakılan hesap, başkası tarafından ele geçirilmiş hesap ,Askıya alınmış veya kilitlenmiş olan hesap ve hesap etkinleştirme gibi sorunlar için geri bildirim formunu kullanmanız gerekmektedir. Hesap sorunları mail bildirimi için support@twitter.com e-mail adresini kullanabilirsiniz.

2. Twitter’da Anlar ,Bildirimler ,E-postalar, Direkt Mesajlar, Resimler, Videolar ,Arama Tweetler ve zaman akışları ,Takip edilenler ve takipçiler, Profil ,TweetDeck, Vine teknik sorunları bildirmek için Hata Bildirim Mail bildirimi için help@twitter.com

3. Sahte hesap ve kural ihlali bildirimleri için Kural ihlali bildirim formunu kullanabilirsiniz.

4. Hesap gizliliği ve buna benzer durumlarda privacy@twitter.com adresini kullanabilirsiniz.

Twitter şirket ve Yönetim kurulu listesi için https://about.twitter.com/tr/company

Twitter ofisleri : Genel Merkez 1355 Market Street Suite 900 San Francisco, CA 94103 ABD ABD ofisleri Atlanta, Boston, Boulder, Chicago, Cincinnati, Detroit, Los Angeles, Miami, New York, Seattle, Sunnyvale, Washington, D.C. Uluslararası ofisler Amsterdam, Bangalore, Berlin, Bogota, Brüksel, Köln, Dubai, Dublin, Hamburg, Hong Kong, Jakarta, Londra, Madrid, Melbourne, Mexico City, Milano, Mumbai, Yeni Delhi, Osaka, Paris, Rio de Janeiro, São Paulo, Singapur, Sidney, Seul, Tokyo, Toronto, Vancouver.

Twitter’ın ülkemizde ofisi yoktur.Ayrıca Twitter Turkey’den gönderildiği iddaa edilen DM’ler ile hesabınız kötü niyetli kişiler tarafından ele geçirilebilir.Yukarıdaki adresler dışında Twitter ile iletişime geçebileceğiniz herhangi bir yol bulunmamaktadır. Bu bilgiler 2015-2016 yılları için geçerlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir