Swarm Nedir? Swarm Hesabı Nasıl Açılır? Nasıl Silinir?

Swarm, 2014 yılında iOS ve Android uygulaması yayınlanmış olan bir yer bildirim uygulamasıdır. Foursquare ilk başta yeni mekanlar keşfetmek ve gidilen mekanlar hakkında yorum yapmak için geliştirilmiş bir uygulamadır. Fakat bu formatta ayrılarak yer bildirim uygulamasına dönüşmüştür. Hal böyle olunca Foursquare işe el atarak yeni bir uygulama olan Swarm’ı geliştirerek yer bildirimine yeni yön vererek ve Foursquare’i tekrardan asıl amacına yönlendirdi.

Swarm Hesabı Nasıl Açılır?

Akıllı telefonunuzun uygulama marketine giriş yaptıktansonra Swarm’ı indirin. İster doğrudan mail adresinizle kayıt olabilir isterseniz de Facebook gibi sosyal ağ profillerinizi kullanarak hesabınızı kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Facebook adresinizle Swarm hesabı oluşturmanız durumunda arkadaşlarınız hesap açtığınızdan haberdar edilecek ve arkadaşlarınıza kolayca erişebilmek için toplu arkadaşlık isteği gönderme seçeneği sunacaktır.

Swarm Hesabı Nasıl Silinir?

Swarm hesabınızı mobil cihazınızdan ve bilgisayarınızdan kolaylıkla silebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey https://tr.foursquare.com/delete_me linkine tıklamak ve karşınıza gelen sayfaya giriş yapıp hesap silme işlemini onaylamaktır. Hesap silme işlemini onayladıktan sonra Swarm / Foursquare hesabınız başarıyla silinecektir.

Swarm Nedir? Swarm Hesabı Nasıl Açılır? Nasıl Silinir?” için 3 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir