Snapchat Hesabı Nasıl Silinir?

Snapchat hesabı nasıl silinir? Snapchat hesap silme linki nedir? vb. sorularınıza cevap bulmak için yazımdaki adımları takip ediniz.


Sponsorlu Reklam

SadeceOn güvencesi ile snapchat hesabınıza uygun fiyatlarla snapchat takipçi ve beğeni almak ister misiniz? Kolayca takipçi sayınızı yükseltebilir, paylaşımlarınıza beğeni alabilirsiniz. Bayan takipçi ya da bot takipçi gibi seçeneklerden dilediğinizi seçebilir, dilerseniz de snapkod satın alabilirsiniz. Hem ekonomik hem de kaliteli hizmetlerin bir arada olduğu SadeceOn’da tüm snapchat hizmetleri sadece 10 liradan başlayan fiyatlarla sizleri bekliyor!


Snapchat kullanıcılar tarafından büyük ilgi gören video ve resim paylaşım uygulamasıdır. Uygulamanın kullanımının artmasıyla birlikte hesapkapatma ve resimleri silme gibi sorular soruluyor. Resim paylaşım işlemi güvenli olmasına rağmen Screenshot gibi yöntemlerle resimleriniz başkasının eline geçebilmektedir. Konunun özüne dönersek, hesabınızı tamamen kapatmak için aşağıdaki işlemleri yapabilirsiniz.

Öncelikle şunu belirtmem gerekiyor. Hesabı direk silmek için link bulunmuyor. Bu yüzden aşağıdaki adımları tek tek uygulamalısınız.

Öncelikle www.snapchat.com adresine giriş yapıyoruz.

Sayfanın hemen atında bulunan “Support” seçeneğine tıklıyoruz.

snapchat-support1

 

Snapchat hesabınıza giriş yapın ve ayarlar (Setting) seçeneğine tıkladıktan sonra açılan sayfada” Learnin The Basics” seçeneğine tıklayın.

snapchat-1

Account Settings” seçeneğine tıklayarak devam edin.

snapchat-2

Açılan sayfada “Delete an account” seçeneğine tıklayın.

snapchat-3

İşlemden bittikten sonra şifrenizi girerek hesabın size ait olduğunu onaylayın. Şifreyi girdikten sonra hesabınızı tamamen kapatmış oluyorsunuz. Tamamen kapatmak için 15 gün hesabınıza giriş yapmamalısınız. Bu süre zarfında hesap tamamen kapatılacaktır. Eğer kapatmaktan vazgeçerseniz hesabınıza giriş yaparak işlemi iptal edebilirsiniz.

 

Snapchat Hesabı Nasıl Silinir?” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir