Samsung Galaxy M10S İncelemesi

Samsung firması giriş seviyesi telefon modellerinden birini daha piyaaya sürdü. Son derece şık bir tasarıma sahip olan Samsung Galaxy M10S telefon modeli uzun ömürlü bir pile ve hızlı şarj kablosuna sahip. Parmak izi sensörü de bulunan bu telefon Realme ve Xiaomi modellerine rakip olarak üretildi.

 

Samsung Galaxy M10S telefon Teknik Özellikleri

 

6.4 inç ekran boyutu olan bu cihaz 720 x 1560P çözünürlüğe sahiptir, 8 çekirdekli Samsung Exynos 788 işlemcisi taşıyor. Ram donanımı ise 3 GB olarak belirlenen cihazın dahili belleği 32 GB ve haricen 512 GB seviyeye kadar çıkarılabilir. 4.000 mAh pil kapasitesi olan cihazın pili 4.000 mAh kapasiteye sahiptir. 26 saate kadar konuşma süresi olan cihazda ana kamera 13 MP ve ön kamera 8 MP çözünürlüktedir.  Çift SIM desteği de olan cihaz Android 9.0 işletim sistemine sahiptir.

Telefonda USB- C tipi bağlantı yeri var, 15 Watt hızlı şarj cihazı ile doluyor. Arka kısma kapasitif bir parmak izi sensörü de yerleştirildi. Super Amoled teknolojisi ile desteklenen ekranı ve kaliteli kameraları var. Zifiri karanlıkta özel gece kipi yok bu da bir kusur olarak görülebilir. Cihaz 8 çekirdekli Samsung Exynos 788 işlemcisini taşıyor.

Samsung Galaxy M10S telefon Fiyatı

 

Samsung M10S telefon fiyatı Hindistan için 115 dolar ile 140 dolar olarak belirlendi. Bu giriş seviyesi telefonun özelliklerine baktığımızda fiyatına göre oldukça iyi bir donanıma sahiptir.Hızlı şarj cihazı 15 Watt yerine 30 Watt olsaydı şarj dolum süresi yarı yarıya inerdi.

Mobil içinde yayınlandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir