Ruha Dokunan İlahiler

Aradığınız tüm güncel ilahilerin bulunduğu web adresimiz ile sizleri ilahi aşka yöneltecek sizlere ruh dinginliği verecek tüm ilahi seçeneklerini bulabilirsiniz. İstediğiniz videoyu kaydedip daha sonra tekrar izleme şansınızın olduğu sitemizin kullanımının kolay olmasının yanı sıra işlevsel özellikleri oldukça fazladır. İlahi müzik türleri arasında kulağa en hoş gelen ezgilere sahip olan müzik türüdür. Bu nedenle ilahiler her geçen gün insanlar tarafından daha fazla talep görmektedir. Bu talebi karşılamak için de sitemizde üyelerimiz için 24 saat aktif ola canlı destek birimimiz bulunmaktadır.

Aradığım İlahiyi Nasıl Bulabilirim?

Yüzlerce ilahi videosunun olduğu sitemizde istenilen ilahiyi arayarak bulmak çok zordur. Bu zorluğu aşabilmeleri için kullanıcılarına sitenin sağ tarafından bulunan arama motoru hizmeti sunan sitemizde üyelerimiz istedikleri ilahinin adını net bir şekilde yazarak ara sekmesine tıkladıklarında ilahi direk karşılarına çıkacaktır. Bu ilahiyi bulan üye ilahi dinle sekmesi ile ilahiyi dinlemeye başlayabilir.

Ayrıca sitemizde tüm ilahiler için video izleme durumu olmayanların faydalanması için ilahi mp3 seçeneği de vardır. Bu sekme ile video mp3 olarak dinlenmeye başlanır. İstediği ilahiyi kullanıcılarına indirme fırsatı da sunan sitemizde uzun yıllardır kullanıcılarımız için ilahi indir butonu da mevcuttur. Bu buton video izleyemeyecek olan kişilerin ilahi indirmek için sitemize günde birden fazla gelmelerini sağlamaktadır.

İstediğim Videoyu Paylaşabilir Miyim?

Bir ilahi videosunu izleyen üyelerimiz bu videoyu arkadaşları ile paylaşmak istediklerinde videonun üzerine gelerek Facebook, Instagram veya Youtube seçeneklerinden birisini seçerek üzerine tıklamaları gerekmektedir. Bu işlem sonrası bu hesaplardan birisinde video anlık olarak paylaşılacaktır. Bu işlemi yapmak videoyu daha fazla kişinin görmesi anlamına geldiğinden sitemizin üye sayısı da hızla artmaktadır. Sizlerde bu video paylaşma hizmetimizden yararlanarak hem arkadaşlarınızı ilahi dinlemelerini sağlayabilir hem de sitemizin daha geniş alanlara yayılmasına yardımcı olabilirsiniz.

Siteye Nasıl Video Yükleme Yapılır?

Diğer ilahi sitelerinden farklı olarak siteye kullanıcılarına da siteye video ekleme şansı tanıyan sitemizde bu işlemi yapmak isteyenler için sitenin web adresinin üst kısmında video ekleme seçeneği bulunmaktadır. Buraya tıklayan kullanıcılar sevdikleri ilahileri sitemize ekleyerek sitemizde daha çok ilahi seçeneğinin olmasına ve sevdikleri ilahileri başkalarının da dinlemelerine ön el ayak olabilirler.

Üyelik İşlemleri

Oldukça fonksiyonel bir yapıya sahip olan sitemizdeki tüm hizmetlerden yararlanmak isteyenlerin mutlaka sitemiz üyelik yapmaları gerekmektedir. Çok basit bit şekilde yapılan bu üyelik işlemleri için kişilerin sitenin sağ alt köşesinde bulunan üye ol veya kayıt ol butonuna tıklamaları ve burada bulunan sözleşmeyi okuduktan sonra kendilerine kullanıcı adı ve şifre oluşturmaları gerekmektedir. Bu belirlenen kullanıcı adı ve şifrenin unutulması durumunda da sitemizde şifremi unuttum hizmeti mevcuttur. Bu hizmet üyelerimizi uzun süre ilahi dinleme zevkinden mahrum kalmalarını önlemektedir.

Ruha Dokunan İlahiler” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir