Prisma Uygulaması Nedir? Nasıl Kullanılır?

Prisma efektleri uygulanmış fotoğraflarla son zamanlarda sıkça karşılaşıyoruz. Sizde bu uygulama ile fotoğraflarınıza elle çizilmiş gibi efektler verebilirsiniz. Birden fazla efektler ile fotoğraflarınıza yeni görünümler kazandırabilirsiniz. Ayrıca Prisma uygulaması sayesinde önceden çekilmiş olan fotoğraflara efektler ekleyebilirsiniz.

Prisma Mobil Uygulaması size 29 farklı efekti ücretsiz olarak sunuyor. Uygulamada efektler nasıl yapılır? gibi kafanızda sorular olabilir. Öncelikle uygulamamızı indirip yükleyin. Daha sonra aşağıdaki adımları takip edin;

  • Öncelikle Prisma uygulamasını açın ve bir adet fotoğraf çekin. Fotoğrafı çektikten fotoğrafınız işlenmesini bekleyin. Şimdi ise ikinci adıma geçelim.
  • Daha sonra fotoğrafın alt kısmında yer alan 36’ya yakın filtreden birini seçip fotoğrafın işlenmesini bekleyin.
  • Piramit şeklinde olan simge yüklemenin ilerlediğini gösteriyor. O simge tamamen dolduktan sonra fotoğrafınız işlenmiş ve efekt verilmiş olacak.

Eğer uygulama ile ilgili bir sorun yaşarsanız yorum kısmından bana iletebilirsiniz. Eğer sorunsuz bir şekilde efekt verdiyseniz teşekkür etmeyi unutmayın 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir