Microsoft Office 365 Planner Nedir?

Microsoft, Asana ve Trello ile rekabeti arttırmak Microsoft Planner’ı kurumsal olarak tasarlamıştır. Ofis 365 ile paket olarak sunulacak Planner Windows kullanıcılarına ücretsiz olarak servis edildi.

Kurumsal çalışanların iş yükünü, karışıklıkları ortadan kaldıracak olan Planner Office ile entegre çalışıyor. Şirket çalışanlarına ne yapacağını, ne işle uğraşacağını ve ne zaman yapacağını daha hızlı ve kısa yoldan anlatabiliyor. Kısace işlerin daha hızlı ilerlemesini ve zaman tasarrufu yapmanızı sağlıyor.

Planner’ı aktif kullanmanız Office 365 hesabınızın olması gerekiyor. Varsa o hesabınızla kullanmaya başlayabilirsiniz. Yoksa kullanmaya başlamadan önce bir ofis 365 hesabı edinmelisiniz. Bu uygulama ile ile görev dağılımı yapabilir, internet üzerinden çalışanlarınızı bir araya toplayarak işlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Planner’ı kullanmanızı tavsiye ederim.

Microsoft Office 365 Planner Nedir?” için 2 yorum

  1. Vay be microsoft’un bu hizmetini bilmiyordum. Bizim gibi bireysel değil de kurumsal olarak çalışanların işine çok daha fazla yarayacağını düşünüyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir