Linkin Park’ın Solisti Chester Bennington’ın Ölümüyle İlgili İlginç Gerçek

Los Angeles’taki evinde dün akşam kendini asmış halde bulunan Linkin Park’ın solisti Chester Bennington’ın öldüğü gün, en sevdiği arkadaşı Chris Cornell’ın da doğum günüydü.

Bir çoğumuzun ergenliğinde büyük bir yer kaplayan Linkin Park ve ünlü solisti Chester Bennington, dün akşam Los Angeles’taki evinde intihar etmişti. Henüz 41 yaşında olan ve daha çok albümlerini dinleyeceğimizi düşündüğümüz Bennington’ın ölümü, kendisini seven ya da sevmeyen herkesi derin bir üzüntüye boğmuştu. Psikolojik rahatsızlıklarının olduğu ve uyuşturucu bağımlılığından kurtulmak için tedavi aldığı bilinen Bennington’ın öldüğü gün, Audioslave’ın vokali Chris Cornell’ın doğum gününe denk geldi.

Grubun diğer üyesi Mike Shinoda’nın üzüntüsünü dile getirdiği tweet

Bu tesadüf, aslında bir tesadüften fazlasının olduğu anlama gelebilir. Zira bu iki isim çok yakın arkadaşlardı ve Cornell, hatırlayacağınız üzere 18 Mayıs 2017’de hayatını kaybetmişti. Üstelik o da hayatına Bennington gibi intihar ederek son vermişti. Bennington ise Chris Cornell’ın cenazesine katılmış ve Hallelujah’ı söylemişti. Hayatında büyük bir yeri olduğunu ve her defasında kendisine olan saygısını dile getirdiği Cornell’ın ölümü, Bennington’ı derinden yaralamıştı. İntihar ettiği günün Cornell’ın doğum günü olması ise Bennington’ın bunu önceden planladığını gösterir nitelikte.

Linkin Park’ın Solisti Chester Bennington’ın Ölümüyle İlgili İlginç Gerçek” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir