thumbnail

LCD mi LED mi Almalıyım?

LCD mi LED mi Almalıyım?
LCD ve LED ekranlar arasında karar veremeyen ve aradaki farkların kafaları karıştırdığı tanımlamalar nedeniyle pek çok müşteri ne alacağını bilememektedir. LCD ekranlar ve daha yeni bir teknoloji olan LED ekranların arasındaki farklar zaman zaman kullanıcılarda kafa karışıklığı yaratabilmektedir. Bunun nedenleri arasında ise iki ekran çeşidi arasında çok büyük farklar olmamasıdır. Bununla birlikte LED ekranlar oldukça farklı yapılarda üretilebilmektedir. Ürünlerdeki bu farklılıklara bağlı olarak da televizyon fiyatları değişken bir yapıya sahiptir. Peki, LCD ve LED nedir? Gelin bu sorulara birlikte cevap bulalım.


LCD ve LED TV nedir?
LCD ekranlar likit kristal olarak da bilinen ve bugün pek çok monitör, televizyon, tablet ve telefonlarda yer alan temel görüntü teknolojisidir. Elektrikten etkilenebilmekte olan likit kristal moleküllerin oluşturduğu bir panelden meydana gelen LCD ekranlardaki bu moleküller ışığı engellenmekte ya da geçişine izin vermektedir. Renkli LCD’ler için her pikselde mavi, yeşil ve kırmızı alt pikseller yer almaktadır. Geçişine izin verilen ışık yoğunluğuna bağlı olarak farklı renklerde görüntü oluşmaktadır. Ancak bu kristaller kendi ışığını üretememektedir. LCD’ler arka ışıkla aydınlatılması söz konusudur. Ayrıca aydınlatma olarak LED’lerin kullanılması yeni bir teknoloji olarak yer almaktadır. Oldukça farklı model ve tasarımlarda olan bu televizyonlar için sunulan lcd tv kampanya fırsatları fiyatımbu üzerinde yüzlerce mağazada yer alanlar ürünlerle birlikte gelmektedir.
Kavisli, düz ve farklı renk seçenekleri ile oldukça modern görünüme sahip lcd tv kampanya ile oldukça uygun fiyatlara alınabilmektedir. Ayrıca müşterilerine istedikleri fiyat teklifleri üzerinden ürün sahibi olma fırsatı sunan fiyatımbu sayesinde piyasadaki ürünlerin fiyatlarına hakim olma imkanı da bulunmaktadır. Farklı renk seçenekleri, tasarım farklılıkları, çözünürlük ve görüntü kalitesi gibi pek çok ayrıntının bulunduğu televizyon seçimleri için farklı bir alışveriş deneyimi sunan fiyatımbu değişkenlik gösteren televizyon fiyatları için en uygun rakamlardan oluşan sonuçları sizler için toplamakta ve bir araya getirmektedir.
Evlilik için beyaz eşyaları dert etmeyin
Son dönemlerde artan rekabete bağlı olarak pek çok beyaz eşya ve mobilya mağazası büyük kampanyalar düzenlemektedir. Bunlardan biri de beyaz eşya kampanyaları olmaktadır. Yeni ev sahibi olacaklar, evlilik yolunda adım atanlar ya da eski eşyalarını değiştirme fikrinde olanların büyük masraflar yapmadan istedikleri ürünlere sahip olması için bu kampanyaları tercih etmesi onları büyük bir dertten kurtarmaktadır. Oldukça uygun fiyatlarla alınan eşyaların kaliteli ve uyumlu tasarımları da kullanıcıları memnun eden diğer bir ayrıntıdır.
Uygun fiyatlarla beyaz eşyalarınızı tamamlayın
Beyaz eşya denildiğinde ilk akla gelen ürünlerden olan buzdolapları eski modellerin aksine oldukça büyük miktarda enerji tüketim tasarrufu sağlamaktadır. Ayrıca geniş dondurma hazneleri, geniş iç yapısı, otomatik buz yapma bölümleri, içecekler için tasarlanan tutamaçlar, ayarlı raf özelliği, akıllı uyarı sistemleri gibi pek çok yeni teknolojiyi de beraberinde getirmektedir. Ayrıca havalandırma sistemlerinde büyük gelişimlerin yaşandığı buzdolaplarında daha önce 1-2 gün zor dayanan sebze ve meyvelerin daha uzun süre sağlıklı bir şekilde saklanması da mümkün olmaktadır. Tek ve çift kapaklı modeller, farklı renk seçenekleri, buzluk ve dolap kombinasyonlarının farklı şekilde sunulduğu modelleriyle mutfakların vazgeçilmezi olan buzdolaplarına beyaz eşya kampanyaları dahilinde sahip olma ayrıcalığı ile de oldukça uygun fiyatlar sunulmaktadır.
Yeni bir alışveriş anlayışı getirerek müşterilerine en uygun fiyatları sunan fiyatımbu üzerinde tüm bu kampanyalardan yararlanma ayrıcalığı da sunulmaktadır. Müşterilerin vereceği fiyat tekliflerine göre istenilen ürünün istenilen fiyat ve istenilen sürede müşterilere ulaştırılması sağlanmaktadır. Müşterilerin tek başına bulamayacakları ürünlere dahi ulaşma imkanı sunan http://www.fiyatimbu.com/ adresine gelerek farklı kategorilerdeki ürünlere en uygun fiyatlarla sahip olma ayrıcalığını yaşayın.

Written by İbrahim Tatar in 9 Ocak 2017
Share :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir