James Bond Patlama Sahnesiyle Rekor Kırdı!

Geçtiğimiz hafta vizyona girmesiyle rekorları alt üst eden Spectre’den bir rekor da kullanılan patlayıcı miktarı sayesinde geldi. Daniel Craig’in James Bond olarak rol aldığı dördüncü film olan Spectre’nin film setinde izleyeceğiniz patlama görüntülerinde 8418 litre yakıt ve 33 kilo patlayıcı kullanılmış. Bu sahne bir filmdeki en büyük set patlaması olarak Guinness Rekorlar Kitabı’na girmeye hak kazandı.

Skyfall’ın açılışını da geride bırakan yapım tüm zamanların en iyi Bond filmi açılışına imza attı. 24’üncü James Bond macerasını, Box Office Türkiye’nin verilerine göre ülkemizde 196 bin 968 kişi izledi.Geçtiğimiz hafta vizyona girmesiyle rekorları alt üst eden Spectre’den bir rekor da kullanılan patlayıcı miktarı sayesinde geldi. Daniel Craig’in James Bond olarak rol aldığı dördüncü film olan Spectre’nin film setinde izleyeceğiniz patlama görüntülerinde 8418 litre yakıt ve 33 kilo patlayıcı kullanılmış. Bu sahne bir filmdeki en büyük set patlaması olarak Guinness Rekorlar Kitabı’na girmeye hak kazandı.

James-bond

Daniel Craig’in James Bond olarak rol aldığı dördüncü film olan Spectre’nin geçtiğimiz haziran ayında Fas’ta çekilen patlama sahnesinde 8418 litre benzin ve 33 kg patlayıcı kullanılarak, bir filmdeki en büyük set patlaması olarak Guinness Rekorlar Kitabı’na girdi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir