İstanbul’da İkinci El Eşyayı Kim Alır?

Eşyalarınız sizin için değerlidir. Aynı değerin karşı tarafta da olmasını istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz. İkinci el eşyalarınızın sorunsuz ve adres teslimi ile alım yapan firmamız, size ekonomik çözümler sunuyor.

İkinci El Eşyalar Size Nakit Bize Ürün Olarak Geri Gelsin

Uzun yıllar boyunca kullanılan eşyalar, yıpranır, kırılır ya da zarar görür. Hele ki kalabalık bir aile içinde yaşıyorsanız bu konuda daha özverili olabilirsiniz. Yenisi ile değiştirmek istediğinizde maddi gücünüz el vermiyor ise eski mobilyalarınızı ve eşyalarınızı nakde çevirebilirsiniz. Eşyalarınız eskidiğinde değerini kaybettiğini düşünürsünüz. Oysaki durum bizim tarafımızdan bakıldığında hiç de öyle değildir. İki tarafında kazanmasını sağlayan ikici el eşya satımı ile sizde kazançlı olabilirsiniz. Kısa sürede fiyat teklifi verilen ürünleriniz için, kısa sürede olumlu çözümler sunuyoruz.

İstemediğiniz ve fazla gelen eşyalarınız için değerinde alımı ile bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. İkinci el ihtiyacınızı da fazlasıyla karşılayabileceğiniz firmamız ile öğrenciler ve sıfır eşya almayan kişiler için kurtarıcı niteliğindedir. Bütçenize dost ürünlerimiz ile sizde evinize ekonomik, uygun ürünler ile döşeyebilirsiniz. En çok tercih edilen ikinci el eşyalar piyasa koşulları göz önüne alındığında daha uygun fiyata denk gelmektedir. İkinci el olması kirli ya da dökük olması anlamına da gelmez. Stoklarımızda ikinci kullanıma hazır ve uygun ürünler yer almaktadır.

İkinci El Eşyaların Satışı İçin İrtibat

Hangi eşyayı satmak istediğinize karar verdiğinizde, Whatsapp üzerinden tarafımıza ulaşmanız yeterlidir. Ürünün resmini çekip hızlıca fiyat teklifi alabilirsiniz. Verilen teklifimizi kabul etmeniz halinde kapınıza kadar araç gönderimi sağlanıp, ürünlerin alımı gerçekleşir. Ödemeleriniz nakit olarak gerçekleşir. İstanbul’un neresinde olursanız olun, ürünleri teslim alıyoruz.

İkinci El Olarak Hangi Ürünler Satın Alınır?

Eşyalarınız içerisinde beyaz eşya, bazalar, koltuk ve salon takımları, çekyat gibi mobilya ürünlerini teslim alıyoruz. Bunların dışında bilgisayar, LCD TV’ler, Plazma, Cep telefonları, müzik setleri, kameralar gibi teknolojik ürünlerin de alımı sağlanmakta. Ender alımlarda söz konusudur. Bunların en başında antika ürünler yer alır. Ürünlerinizin antika değeri olması için eski tarihlerden günümüze sağlam olarak ulaşması gereklidir. Firmamızdan fiyat teklifi almadan antika eşyalarınızı da elden çıkarmamalısınız.

Firmamıza Nasıl Ulaşırsınız?

İstanbul Maltepe merkezli 2.el alım firmamıza web sitemizden, iletişim numaraları, mail üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. İstanbul Bahçelievler’de de bulunan şubemiz ile geniş iş ağımız mevcuttur. İstanbul’da Avrupa ve Asya yakası olmak üzere İstanbul’un her noktasında alış ve satış imkânımız mevcuttur. Düzenli işleyen sistemimiz, uzman ekip ve personellerimiz ile kusursuz hizmetimiz mevcuttur. Eşyalarınızı nakde çevirerek büyük oranda tasarruf edebilir yenileri için evinizde yer açabilirsiniz. Eski eşyalarınızı atmak yerine hem kendi aileniz hem de başka ailelere yardımcı olmak adına satabilirsiniz. Biz bu konuda yanınızdayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir