Instagram’da Profil Fotoğrafı Nasıl Büyütülür?

Instagram, kişiler filtreli ve filtresiz fotoğraf ve videolarını paylaştığı bir sosyal ağ uygulamasıdır. Facebook’a bağlı olarak çalışan bu uygulama profil fotoğraflarını belirli standartlara göre boyutlandırmaktadır. Bazı Instagram kullanıcıları merak ettikleri profillerdeki fotoğrafları tam boyut görmek istemektedir. İşte tam burada Instagram profil fotoğrafı nasıl büyütülür? sorusunu aklınıza geliyor değil mi? Benim geldi şahsen 😀

Instagram Profil Fotoğrafını Büyütmek

  1. Google Chrome tarayıcısından instagram.com hesabınıza giriş yapın.
  2. Görüntülemek istediğiniz hesabı açın. Profilin gizli olması bir şeyi değiştirmiyor. Yine de fotoğrafı tam boyu görebilirsiniz.
  3. Profil fotoğrafı üzerine gelip sağ tıklayın. “Resmi yeni sekmede aç” seçeneğine tıklayın.
  4. Adres satırında açılan linkte S150x150 veya S300x300 satırı bulunmalı silinmelidir. Buradaki boyutlandırma kafanızı karıştırmasın siz sadece “s” harfi ile başlayan satırı silin yeter..
  5. Instagram’da profil fotoğrafını büyük olarak görüntüleme işlemi tamamlanmıştır. Bu aşamaları doğru yaptıktan sonra istediğiniz kişinin profil fotoğrafını tam boyut görüntüleyebilirsiniz.

İyi stalklar arkadaşlar görüşmek üzere 😀

Instagram’da Profil Fotoğrafı Nasıl Büyütülür?” için 2 yorum

  1. Instagrama koyduğum profil resminin büyük haline ihtiyacım vardı temin ettim sayende. Verdiğin bilgiler için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir