Snapchat

Snapchat Mavi Nokta Ne Anlama Geliyor?
29Mayıs 2016
Snapchat mesajlarında görülen küçük mavi noktayı benim sizde merak ettiniz mi? Bir bu mavi noktanın durup dururken emojiye dönüşmesine ne demeli? Kafalardaki soru işaretlerini gidermek için bu yazıyı yazıyorum 🙂 Mavi Nokta nedir? Birde emojiye dönüşmüş hali var 😀 Mavi nokta, mesaj ekranınızda, emoji ise mesajlaştığınız kullanıcının ekranını..
Snapchat’e Yakınlaştırma Özelliği Geldi!
13Mayıs 2016
Snapchat, yeni güncelleme ile yeni özellikler ekledi. Özellikle gençlerin çok kullandığı Snapchat, kullanıcılarını memnun edecek video yakınlaştırma özelliğini etkinleştirdi. , Paylaşılan videolarda zoom yapabilmek için iki el ile kullanmak gerekiyordu ve bu da bozulmalara neden oluyordu. Artık video çekerken tek elle video butonunu ileriye doğru sürükleyerek zoom..
Snapchat’e 4 Yeni Özellik Geldi!
31Mart 2016
Gençlerin en çok kullandığı sosyal ağlardan biri olan Snapchat geçtiğimiz gün bir çok yeni özellik eklediği yeni güncellemesini duyurdu. Bu güncelleme ile beraber video ve ses odaklı bir çok yeni özelliğe kavuştu. Listenizde olmayan kişilerle video sohbet Snapchat, ilk defa tam teşekküllü bir görüntülü konuşma özelliğini..
Markalar Snapchat’te Neler Yapabilir?
24Mart 2016
Snapchat ile tanışmadıysanız, artık tanışma vaktiniz gelmiş demektir. Snapchat hakkında bilgisi olmayanlar için söyleyeyim; Snapchat fotoğraf ya da video paylaşımı yapabildiğiniz mobil mesaj uygulamasıdır. Paylaşımlarınız en fazla 10 saniye görüntülenir, görüntülendikten sonra bu paylaşımlar silinir ve tekrar görüntülenmez. Özellikle üniversite öğrencilerinin %77’sinin her gün kullandığı..
Snapchat Kullanıcılarına Detaylı Analiz
3Mart 2016
Snapchat bir kaç yıl önce fotoğraf içerikli bir mesaj uygulamasıydı, şu an ise 16 milyar dolar değerinde ve 100 milyon aktif kullanıcısı olan bir uygulama haline geldi. Snapchat kullanıcılarına sorulan bir anket ile Snapchat’i nasıl kullandıkları sorulmuş. İşte Snapchat kullanıcıların günlük davranışları; Kullanıcılara genel olarak bakıldığında; Snapchat’in..
Snapchat’te Yeni Özellik: Anlık Haber!
26Kasım 2015
Snapchat, Story Explorer özelliğini yayına aldı. Snapchat’in canlı haber akışı en fazla ilgi duyulan özelliklerin başında geliyor. Snapchat şimdi de Story Explorer özelliği ile daha fazla gerçek zamanlı içerik sunmayı hedefliyor. Canlı haber akışında gözünüze çarpan bir detayı bu sayede öğrenebileceksiniz...
Sayfa12