mark zuckerberg

Mark Zuckerberg O Yüzden Facebook’u Kurmadı, İşte Gerçek Hikayesi
2Mart 2016
The Social Network filmini hepimiz az çok biliriz. Mark Zuckerberg’in hayatının anlatıldığı filme yine en çok tepki gösteren, Mark Zuckerberg’tir. Zuckerberg, filmdeki karakterin kendisinden çok farklı olduğunu, hatta filminde anlatılan dönemde kız arkadaşının olduğunu (hatta şu an karısı olan Priscilla Chan) fakat kendisinin ‘kızsız adam’ gibi..
WhatsApp 1 Milyar Kullanıcıya Ulaştı
2Şubat 2016
Mark Zuckerberg, Facebook’ta WhatsApp’ın 1 milyar kullanıcıya ulaştığını kullanıcılar ile paylaştı. WhatsApp’ın 1 milyar kullanıcıya ulaşmasıyla bütün dünyayı birbirine bağladığını vurgulayan Zuckerberg, WhatsApp kurucularını da tebrik etti. Yaptığı paylaşım ise şu şekilde: One billion people now use WhatsApp. Congrats to Jan, Brian and everyone who helped reach..
Mark Zuckerberg “Like” Butonuna Alternatif 6 Yeni İfadenin Videosunu Paylaştı!
11Ekim 2015
Mark Zuckerberg Facebook hesabında 6 yeni ifadenin bulunduğu bir video paylaştı. Paylaşımında “Yeni ifadelerle ile tanışın.” diyen Zuckerberg, sanırım bu konuda heyecanlı! Meet the new Reactions. Posted by Mark Zuckerberg on 8 Ekim 2015 Perşembe Bu paylaşımın öncesinde ise tepkilerin kullanımını gösteren bir video paylaşmıştı. Today we're..