Casuslar Köprüsü 2015 Filmi Yayınlandı!

Casuslar Köprüsü izle filmi oldukça emin bir şekilde izlenmesi bekleniyor. Film 27 Kasım 2015 tarihinde vizyona girmesi bekleniyor. Biyografi, Dram ağırlıklı olan Tarihi ve Gerilim bol olan güzel bir film sizleri bekliyor. Film’in türü ağır olduğu için izleyiciler için biraz zorlanmaması için iyi izlenmesi gerektiğini şimdiden söyleyelim. Yönetmen koltuğunda oldukça filmleri ile konuşulan ünlü yönetmen ” Steven Spielberg ” oturuyor.
http://www.filmexpresi.com/casuslar-koprusu-2015-full-tek-parca-izle.html
Senarist kısmında ise ” Matt Charman, Ethan Coen, Joel Coen ” gibi ünlü senaristlerin bulunduğu Casuslar Köprüsü film’in senaristcileridir. Film’in bütçesi ise yaklaşık 40 milyon dolar harcanmıştır oldukça yüksek bir film’in gişe rekoru bunun 2 katı olacağını şimdiden söyleyebiliriz. Kadro kısmında ise ünlü isim Tom Hanks oynuyor kendisini ” Yeşil Yol ” film’inden daha çok tanıyoruz kendisinin bu kadar iyi performans sergileceği bu filmden de nasıl işler başaracağını görüp izleyeceğiz. Film’in diğer kadroda ki isimleri ise şunlardır, ” Peter McRobbie, Alan Alda, Billy Magnussen, Eve Hewson, Amy Ryan ” gibi ünlü isimler oynamaktadır.

Casuslar köprüsü izle
Casuslar Köprüsü full izle film’in direk izle konusu ise; Soğuk bir savaş sırasında James B. Donovan adında ki oldukça iyi bir avukat CIA tarafından işe alınıyor. Fakat avukat gergin bir müzakere görevine atılıp ” Sovyetler Birliği ” tarafından uçağını gizlice düşürüldükten sonra tutuklanan ” U-2 ” casus uçak pilotu Francis G. Powers’ın Birleşik Devletler’de casusluk suçunla tutuklu bulunması KGB istihbarat ajanı ” Rudolf Abel ” ile birlikte takas edilerek serbest kalması için çalışmaya başlar. Casuslar Köprüsü izle filminin 1960 yılında gerçekleşmiş U-2 krizi olayını anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir