thumbnail

Snapchat Hesabı Nasıl Silinir?

Snapchat hesabı nasıl silinir? Snapchat hesap silme linki nedir? vb. sorularınıza cevap bulmak için yazımdaki adımları takip ediniz.

Snapchat kullanıcılar tarafından büyük ilgi gören video ve resim paylaşım uygulamasıdır. Uygulamanın kullanımının artmasıyla birlikte hesapkapatma ve resimleri silme gibi sorular soruluyor. Resim paylaşım işlemi güvenli olmasına rağmen Screenshot gibi yöntemlerle resimleriniz başkasının eline geçebilmektedir. Konunun özüne dönersek, hesabınızı tamamen kapatmak için aşağıdaki işlemleri yapabilirsiniz.

Öncelikle şunu belirtmem gerekiyor. Hesabı direk silmek için link bulunmuyor. Bu yüzden aşağıdaki adımları tek tek uygulamalısınız.

Öncelikle www.snapchat.com adresine giriş yapıyoruz.

Sayfanın hemen atında bulunan “Support” seçeneğine tıklıyoruz.

snapchat-support1

 

Snapchat hesabınıza giriş yapın ve ayarlar (Setting) seçeneğine tıkladıktan sonra açılan sayfada” Learnin The Basics” seçeneğine tıklayın.

snapchat-1

Account Settings” seçeneğine tıklayarak devam edin.

snapchat-2

Açılan sayfada “Delete an account” seçeneğine tıklayın.

snapchat-3

İşlemden bittikten sonra şifrenizi girerek hesabın size ait olduğunu onaylayın. Şifreyi girdikten sonra hesabınızı tamamen kapatmış oluyorsunuz. Tamamen kapatmak için 15 gün hesabınıza giriş yapmamalısınız. Bu süre zarfında hesap tamamen kapatılacaktır. Eğer kapatmaktan vazgeçerseniz hesabınıza giriş yaparak işlemi iptal edebilirsiniz.

 

1 Comment

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir