thumbnail

Parallel Space Nedir, Nasıl Kullanılır?

Parallel Space, aynı uygulama üzerinden iki farklı hesabı kullanmanızı sağlıyor. Diyelim ki iki tane Facebook hesabınız var ve Facebook Messenger’ı iki hesap için de kullanmanız gerekiyor. Bu gibi durumlarda Parallel Space imdadınıza yetişiyor.

Bu, sadece Facebook için geçerli değil.. Bazı oyunlarda iki farklı hesabı aynı anda çalıştırabiliyorsunuz. Bu uygulama sayesinde iki farklı hesabı aynı anda idare edebilirsiniz. Tabi ki bunu iki farklı Whatsapp hesabınız içinde yapabiliyorsunuz. Bu uygulama ile aynı cihaz üzerinden iki farklı WhatsApp yönetebilirsiniz.

Uygulamayı bu bağlantıya tıklayarak Google Play üzerinden ücretsiz indirebilirsiniz.

15 Comments

  1. İsim ve uygulama uyumu bu kadar oturur 🙂 Türkiyenin durumu gibi isim koymuşlar gerçekten faydalı bir uygulamaya benziyor.

  2. Bir çok uygulama da aynı anda multi üyeliğe izin verdiği çok iyi olmuş böyle bir uygulamaya ihtiyaç vardı doğrusu..

  3. Hemen hemen her uygulamada,her oyunda daha doğrusu üyelik sistemi bulunan her sistemde ihtiyacımız olan multi üyelik sorununu sonunda çözmemizi sağladılar.. Gerçekten çok başarılı ve zekice bir çalışma.

  4. çok iyi bir program tam diğer makalenizde bundan bahsediyordum denk geldim play store dışında indirme linkide eklerseniz bence iyi olur

  5. Uygulamayı indirdikten uygulamanin acilmasi icin bir desen soruyor bilen varmı rica etsem hemen cevap atabilirmi

  6. Parelli yukledim mesenger ve fesbuk oldu ikitane açılıyor fakat karşı tarafın waysabini açtığımda kod geliyor giriyorum ama diğer telden çıkış yapıyor neden diğer telden çıkış yapıyor lütfen yardımcı olun.

  7. Vatsapta kayıtlı kişiler numaralıyla gözüküyor bunun nedeni nedir bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir